Insane

ככל שאנחנו חופר, כך היא בעצם היווה אפל שנתיים

המלץ בדבר לינק לינק הערות הדפס מאמרשתף עמוד זה בפייסבוקשתף מאמר זה הזמן בטוויטרשתף לינק הגיע ב-Linkedinשתף מאמר זה הזמן ב-שתף לינק הגיע בין השנים שתף מאמר זה הזמן המתארת את Redditשתף קישור הגיע בדבר Expert מחבר בלייק סקופינו
חזור לקולג', תמללתי את אותם קטע ההקשה ב-2 ידיים של סולו הגיטרה מתוך "Get The Funk Out" על ידי Extreme. במבט לאחור, שאחד אני מניח גאה 2 שנים בסימון עורינו שלי ובשמירה בדבר הפורמליות של המינוח המוזיקלי נותן אפשרות בכל תמלול הראוי. אל תבינו השירות לא אפשרי - אינן תמצאו תעתיק נאמן יותר אצל המענה דבר זה בשום אזור שונה (Hal Leonard Best Note-For-Note בהחלט נכון).

מטרת ה שאני חולקת הנל איתך הנו בגלל שזה אבל... אמין ומקצועי מדי.

אכן, קורא יקר, מושג זה מתופעל ויש מקום לו אפשרויות רבות: החמצת היער בגלל העצים, תהליך כירורגי יתר, הפרעת אישיות אובססיבית-קומפולסיבית, אינפורמטיביות וכו'. בעודנו עבריין לשעבר, אני מקווה להקנות כאן טיפה הלימודים של מצויות. שגם כל אחד עלול להציל את אותו עצמך מסכנות של בורות רוקנרול.

כשנתיים עם תום שעשיתי את אותו תמלול קבצי אודיו, איתרתי/ארבתי אחר המתמלל היוצא מבין הכלל (והמדריך פר אקסלנס) דייל טרנר במסדרונות המפוארים בקרב מוסיקאים מכון ומסרתי לאותו אחד עותק.

separate שלוש דקות אצל הפעלת כוחות הקריאה המהירה אצל המוזיקה הכולל, דייל סיפר, "זה טוב חוץ מהתו הזר הראשון זה בוודאי."


אינם בטוח הפרמטר היה לכולם מזעזע 2 שנים, הדיוק החייזרי בקרב האיש או אולי הפתק שגוי, החלטתי לבדוק מקרוב.

"בצוות נוסף לפניכם. ה'D' הוא יהיה 'G'", הינה רשום. מאובטחת ידעתי לאיפה הוא מעוניין למצוא. זה מתבצע פתק שזכרתי שכן היא בעצם פרץ אם יוצא דופן מתוך דפוס חוזר מועט ללא שום סיבה מסוימת. הגיע אני מנחש אפילו אינן היה מכוון ברם זה הזמן עשה את אותם השיא ותפסתי את אותה הממזר.

"האטתי את אותה התקליטור וה-'D' הגיע ענין זה ששמעתי", השבתי, ודייל הציע נו אז את אותו פנינת החוכמה הזו:

"הנקודה היא לציין מה זה התכוון לשחק".

אני אופנה שדבר זה הן לא גרידא שקע בהתחלה. יחד עם זאת, הגיע הפך לסיום לתזכורת עבורי לא לאבד את אותם התמונה הגדולה ביותר 2 שנים כמעט בכל מקרה.

פיתחתי הרגל תקופתי להפיל תכנונים טריוויאליים ולשאול את אותן באופן עצמאי הדבר שמי האם כך חייבת שלכל פעם שעמדתי רק בפני סידורים כדאיות בחיים או לחילופין בקריירה. בחברה המודרנית, אנו נקלעים לכל כך הרבה BS דומה ועד שאנחנו מאז ומעולם שוכחים כיצד אנו יבצעו את אותה הדבר שכנראה אנחנו עושים מלכתחילה.

לפעמים העסק שלך צריך לכפות על אודות עצמך מחקרים עדכניים מאוד. זה גובה קצת מ-5 רגעים ואתה אינן ש לצאת ולהתחמק מתנועה מתקרבת ואלה בשעות העומס.

proud קורא לזה פרוטוקול המשבר הקיומי, או גם ECP.

אני מוצא שהדבר רענן לערוך רק את ההליך זה בהחלט כל תקופה, מקום נוספים עשויים להצטרך לעשות הוא פעמים ביממה בהתחלה. נשתמש לפניכם בגרסה המקוצרת. התחל בכך שתשאל אחר עצמך רק את השאלה הזו:

"האם קוראים לי שמח?"

אם תשובתך חיובית, המשך ביום אחד העל-קליפריג'ליסטי של העסק שלכם. אם וכאשר הדבר של החברה לא, המשך שיש להן הפרוטוקול:

1. הדבר אני באמת צריכה להיות מלווה מהחיים שלי?

אם וכאשר הביקוש שאתם וכרחה הגיע לבחור שמח, זאת עיקרון התחלה ברמה גבוהה. זה הזמן אולי כן ואולי לא גלוי פשטני כל אבל הנו רצוי להבין. חדווה היא בעצם דיסציפלינה וכל זאת דורש מאמץ אם כן יהווה מוצלח לתרגל זו באמצעות תעסוקה אודות תכנונים שמשמעותם למעשה משהו בעבורך.

וגם, הסיבה שגם אני הן לא מוקיר לעקוב אחר השאלה הראשונה "האם אני מאושר" בעלות "למה קוראים לי אינן מאושר" היא שאנשים רבים קלוש מוצאים לנכון למה הם אומללים. למרבית, הינם פשוט הן לא ממומשים או אולי עושים עבודה שהם לא מתלהבים ממנה.

אני מבקר בעצמי כדוגמה, זאת האומנם עניתי על אודות שאלה הוא פעמים רבות: קוראים לי וכרחה לנגן את אותו המוזיקה שלי בעולם.

נגינה, כתיבה והקלטת מנגינות מהווה תעסוקה מספקת עבורי. שמי מכיר את המוזיקה כהצלחה פרסונלית שמביאה לי משעשעת. אמנם השיא, או אולי הצורה האולטימטיבית אצל זה בעיני, היא בעצם השמעת שירים שכתבתי בלהקה לאנשים ברחבי אירופה.

הפתרון הרצוי היא בעצם לזהות דבר חשוב שייצג את אותו הגרסה הכי מצחיקה על ידי כל כך שאיפות שיש לך, אינם משנה 2 בעל חשיבות עליונה זה הזמן גלוי.

2. דבר זה שמי ישמח לעשות עכשיו על מנת להתקדם לעבר השאיפה הזו או גם הגשמת החיים?

הערך 2 רשימות: אחת לפעילויות תומכות מטרות ואחת לפעילויות הורסות מטרות. זה אפשרי מיוצר במידה הוטעית לתכנן שדברים כמו ליטול מוזיקאי מנוסה דורש יטפל לכל קנה כמות שהומצא אירוע.

שמי הן לא כל הזמן שהתהליך בסדר שכיח לרפרף המתארת את האגם כל הזמן; שמי זה קיבל להתעמק לגבי ולספוג מידי פרט ל. עם זאת, הרגל זה הזמן עלול להוביל לדחיינות, שיתוק נדמה לנו שהוא או שמא עומס תכנון, בקיצור אינך עומד בהבטחתו להפיק דבר מה. נעשה כנה באכזריות בזמן שאתה כתיבה.

לִי:


שמירה במטרה:

כותבת את אותם השירים שלי

מקליט את כל השירים שלי

מנגן הופעות עם הלהקה שלי

מומחה באולפן שיחות XYZ


הורס מטרות:

תרגיל מאזניים 8 זמן בכל יום

ג'ינג (ללא מטרה) במחיר כך וכך "להיות נחמד"

קריאת סיכומי "איך לעשות" לא מומלצים

מסתובב ב-Facebooק

מתלונן


3. לחסל.

כשתסיים לספרא, וודא את אותה רשימת הורס המטרות שלכם ותבטל עד צמצם רק את הפעילויות האלה ככל האפשר. בעבור משרות ומחויבויות רבות שאולי הן לא תומכות ישירות בשאיפות של העסק שלכם אלו מ הכרחיות למטרות המאכלים והמקלט של העסק שלכם, תן לחומרים אלו לעמוד (אלא לכן העסק שלך עושה הינה טוב יותר).

החברה שלך הדבר תלוי להביא מופתע לראות שהרשימה הורסת מטרות של העסק ארוכה 2 שנים מהרשימה התומכת במטרה של העבודה. הגיע כדי לרשום את הדברים בפרספקטיבה עבורך. כמה זמן העסק שלך באמת משקיע בשאיפות שלך?

****

ברגע שהתחלתי לקצץ את אותן השומן מהאחריות הספציפית והמקצועית שלי, שהוזכרו להלן שלי החלה להתיישר בנות הרצונות שלי. התוצאה? התקדמתי יותר במהרה והתייעלתי התקופה שלי.

שמישהו יודע מה הוא לשפוך אחר האנרגיה של החברה לדבר כזו... לרוב במידה הפתרון הזר הראשון זה בהחלט אבל צליל שש-עשרה מטורף. כיף לשפוך עצים לאורך שעות. ככל הנראה שגם תלמד פריט (תביא פנס שכן שימש חשוך PDQ).

worker

באופן אתה צריכה להכות בסככה, חמוד, אולם אירועים דבר מה אחד: לתוך תהססו 2 מרהיבה בחוץ.Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE