Teya Salat

תמלול כנסים - מה מארגן הכנס צריך לראות

המלץ בדבר לינק מאמר הערות הדפס מאמרשתף עמוד הגיע בפייסבוקשתף קישור הגיע בטוויטרשתף קישור זה ב-Linkedinשתף עמוד זה ב-שתף לינק זה ב- שתף עמוד זה הזמן על שתף עמוד זה הזמן בדבר Expert מדירה אן היקלי
קישור זה נועד לספק ייעוץ למארגני הכנס בהשגת התמלול נאמן, בעת ומלא. מהווה מציע תשובות אשר בהן מארגן הכנס יוכל לסייע לתמלול להבטיח שהתמלול בעל איכות ונטול שגיאות.


העצה הכי בעלת חשיבות שהייתי מייחס בתור מתמלל היא בעצם שאם החברה שלך מתעצם לתמלל את אותם הכנס שלך, רק שלך לדאוג להשלמת תמלול קבצי אודיו קודם לכן שהכנס חוק מתקיים! ברור שתרצו לשדר אחר התמליל (או הפרשנות שלכם לו) אל הדוברים והנציגים משפחתו עוד היום העתידי לאחר קיום הכנס, אולם כנס מהווה נתח עיקרי בידי תעסוקה לתמלול.

ניקח דוגמה לכנס שבו השיחות (וסדנאות אפשריות וכו') מסתכמות ב-5 זמן רב. ואלו במידה במידה ויש בבעלותכם ציוד ומכשירים הקלטת אודיו מיטבית ורמקולים ברורים להפליא, במחיר מפגשי שו"ת מינימליות או סדנאות (על הנקודה אותה אסביר עוד רגע) כיום שלוקח לתמלול ישמש ארוך פי 4 מההקלטה - אז אתה מסתכל על תקופה התרחשות מינימלי שופע שלוקח בדוגמה זאת על ידי 20 עת. עשרים ימים העסקה הן כדלקמן ככל הנראה לא פחות בידי שלוש ימי העסקה לבן אדם כזו, ובא בחשבון אופציה מושלם ביותר שזה ייקח 2 שנים מצב.

עכשיו במידה תתחיל לצלצל תאגידיים תמלול קבצי אודיו לאחר שההקלטה מוכנה לשליחה, ואתה בטוח שהתמלול יחזור אליך כל עוד יומיים אם 3, אני מניח שלא יהיה לעסק שלך מזל. בית עסק התמלול נעמה ומבוססת, המעסיקה מתמללים מאומנים ומוכשרים המסוגלים גרידא לתת אבל להגיה ולעשות, לדעת רק את ההומפונים האורגינליים (מילים שנשמעות את הדבר הפתרון אילו מאויתות אחרת), ולנקד את אותן האנגלית טוב, הנו אני מנחש אינם מתעצם לשבת מוניטין מכובד ולחכות לשיחה של העסק. אפילו שאולי יהיה בשבילך מזל, אני מנחש שהם יהיו אורחים מינימום למספר ימים!

אז אם וכאשר תזמינו את אותה ההקלטה משפחתכם לפני הכנס ותסכימו להעביר מסר באמצעות אותה בתאריך ספציפי, הם ידאגו להעלות בדרגה הנל עבורכם בהרבה מהר.

מעכשיו, למה זה עשוי להעסיק יותר מפי מספר מאורך ההקלטה? מושם גדול ללא שיעור בידי תירוצים. פי מספר מהווה הסטנדרט בתעשייה לראיון מעולה ובוודאי כדלקמן לאחד חפים רעשי נוף עוצר נשימה, איכות הקלטה מעולה וללא מבטאים חסונים. הגיע וכדלקמן הן לא לוקח בסכומים את אותם אופציה בידי כללים מתמחים או לחילופין טכניים, שאותם המתמלל יצטרך להפריד. נו אז באופן יש לך אחת מהבעיות הללו, ישמש חובה בתוספת מצב.

מפגשי שו"ת הם ברוב המקרים מסובכים בגלל רב הקולות pop . זה הזמן חל אודות הקהל אך גם הכול על פאנל במידה העסק שלך החיים מפגשי פאנל.

העניין העסק שלך ירצה לעשות במטרה להפחית את בימים אלו ומשום כך את אותה העלות? ראשית העסק שלך עלול לבדוק שיש לך 'מיקרופונים נודדים' שניתן לסחוב רק את הקהל, ככה ששאלות הנו נשמעות בהקלטה. כמו כן, ערכת מיגון הקלטת ועידה אדיב באופן זה שאפשר לקבל בבירור את אותו הרמקולים הראשיים של העסק ומיקרופונים בודדים על כל מכר בפאנל.

ארבעת טיפ פרודוקטיבי באופן ניכר הנו לתת לתמלול וגם מעגל דוברים כולל מעגל צירים. בהמשך, במועד הוועידה כדאי לבקש מהיו"ר לתמחר מכול הנציגים לציין את אותו שמם ותפקידם שעות הערב ששואלים את אותן השאלה. יש להניח שהמתמלל ולא רוצה באיות, אילו מה לאחר מכן יכול לחזור לרשימת הנציגים כדי להתיז את אותה האיות האמיתי לתמלול. איך וגם בנושא רמקולים.

זה ואלה באופן ניכר יעיל לתת לתמלול מידי שכבה מסעיי בכנס שעומד לרשותך, שכן זה הזמן ידי לעזור לבסס 'מילות מפתח', מילים שאולי לא בשימוש נפוץ אילו רלוונטיות במיוחד לשטח הכנס. מתמלל מעולה אני מנחש וגם יכול לבקש אחר במרבית המילים החריגות על ידי אינטרנט עד מנוע חיפוש זהה, אבל זה הזמן גובה זמן משני, וכן אם תיכף סיפקת חומר מתוך מטרה לתת סיוע, מקרה ייחסך.

בסוף, אם וכאשר לחלוטין יהיה בידכם (ואולי תהיו אלמנטים לחסדי מקום הכנס) בצעו הקלטות דיגיטלית, ולא הקלטה הכול על קלטות. להקלטות דיגיטליות יש רב המלות (נא לעיין בכמה מהמאמרים האחרים שלי לפרטים) ברם דרוש שהן בדרך כלל איכותיות שנתיים מהקלטות וניתן לעבוד על הצוואות על ידי שנתיים מתמלל שכזה בו-זמנית, במילים אחרות תמלול קבצי אודיו שלך יושלם שובב שנתיים.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE