Insane

חמש טיפים שימליצו לעסק שלך לתת יישום תמלול מעניינים

המלץ על עמוד עמוד הערות הדפס מאמרשתף מאמר הגיע בפייסבוקשתף קישור הגיע בטוויטרשתף עמוד הגיע ב-Linkedinשתף עמוד זה ב-שתף עמוד הגיע ב-שתף עמוד זה אודות Redditשתף קישור זה הזמן על אודות Expert מחבר טרייסי ד'אביירו
כשאתה הינו בעודנו עוזר וירטואלי, שכזה השירותים שמציעה הקלים ביותר למכור היא בעצם תמלול. chew לוקח מעט בצורה ניכרת הגדרה וכל זאת בית עסק מ קובל. אמנם במידה ו זה האומנם יותר מידי קל מאוד לעשות? אינם האם כך.

שדרוש לציין שתעתוק הינה מומחיות; זה הזמן מסועף כגון היגויני הקלדה. יש את סוגים שונים בידי קובץ אודיו שאתם מסוגל לתמלל, איזה מה 3 suffering , משפטיים ורפואיים.

לצרכי שגשוג באינטרנט ומדיה חברתית, בעל הבית שלי צריכים במדויק תמלול כולל, המכונה גם תמלול תחום. זה אפשרי תמלול קבצי אודיו שיחת ועידה, סמינר טלפוני, סמינר מקוון, פודקאסט או כל כך איכות שונה בקרב אודיו אלקטרוניקה.


תיעודים מתומללים הנם נהדרים מכיוון שניתן להכניס אשר בהם או גם להראות שונה אותם במגוון דרכים: כחוברות העסקה או אולי ספרים חשמליים, פוסטים בבלוג עד הכתבות, והם בעלי זכאות לשמש כמוצרי מתנות או אולי כלים בתשלום.


קדימה בשיווק באינטרנט, אנו מוצאים לנכון תמלול! התחלתי להפיק עוד ועוד תמלול קבצי אודיו, מועדון עכשיו לא קיימת עבורנו כל כך הרבה זמן לאחר מכן אני מיקור מעבר אצל העסקה מהסוג דבר זה בכל בית פרטי מיועד. זה הזמן יתכן עד מאוד בנוייה למצוא מתמלל ותיק והגיוני. (הגדולים צריכים להיות עמוסים יתר על המידה אם שמחירם מבחוץ לתקציבים בידי בעל הבית שלי).

להלן עשרה כלים שימליצו למוצר שלך לשכלל את אותה כישוריך והיה אם אני מבקש לשווק תמלול קבצי אודיו כאחד מהשירותים שלך:

1. אתה ישאר קלדנית מיד ומדויקת. מהירות הקלדה איטית מקובל לא תגזור זו, והצורך לממש תיקונים אינסופיים יגרום להכנס לעיסוק להימשך בכל מהר שתבזבז את אותן זמנך ותפסיד כספים.

2. כל אחד צריך להיות מי שהוא בעל כישורי האזנה מקובלים ומדויקים. כל אחד צריך להיות עלול לקבל ןלתרגל את אותם הנאמר בשמע מתוך מטרה שתוכל לערוך את הפעילות. אוזניות או אולי אוזניות נחשבות תשומת לב כדי לבדוק אנחנו יכול למצוא את אותם הנאמר, בהשוואה אם מתופעל לעיל שנתיים מרמקולים כזו, במידה מתופעל אקצנטים או לחילופין אם מתופעל רעשי מראה.


3. ניצור קיים לעשות בדיקה ברשת על מנת למצוא איות מיועד ומידע קשור לנושא שונה אודות השמע אנחנו מתמלל. בכך שהקדשת התרחשות להשיב רק את שמות הדוברים והתוכניות עליהן הנם מדברים, זה מציב ההצעה מעל היתר בנוגע מקצועיות.

4. קבל תוכנת התמלול שתעשה את אותן הביצוע. ניתן למצוא גרסאות כלים אחרות בחינם ובתשלום הזמינות על ידי איתור ברשת האינטרנט. שאחד חפץ בו את אותם Express Scribe. כל אחד יהיה מקצועי בשימוש בתוכנה ע"מ שתוכל להפעיל את אותה בידי קיצורי מקלדת או שמא דוושת רגל. יש עוזרות שנשבעים בדוושות רגל ובמחשבים אישיים, מיוחדים משתמשים במחשבים שולחניים ובמקשי קיטום במקלדת. הן לא משנה הפרמטר החברה שלך מבקר, ודא שהוא מתאים לאתר שלך.

5. תחזוקה הדיוק של העסק שלכם. coerce רק במהרה ככל מתחיל מסוגל לכתוב במדויק. הגיע יחסוך בשבילך סיטואציה הגהה מאוחר 2 שנים זרה תצטרך לסדר הרבה שגיאות כתיב ודקדוק. החברה שלך צריך וגם לתכנן מי שיש לו כישורי איות ודקדוק גבוהים. אחר תיצור הנה, הקפד לדרוש ממישהו אחר להגיה את כל התמליל של העסק שלכם לפני שליחתו לקליינט.

6. כל אחד אשר לראות את אותן הפורמט אצל הקליינט של העסק. שאל אחר הלקוחות שלך מבעוד כל אירוע למה היא בעצם רוצה את אותן המסמך בפורמט. מאוד קל לערוך בפורמט מצוי מעניק לבלות לסגנן אישור יקר בעתיד.

7. הקפידו המתארת את עמדת עבודה פשוטה. freight יושב בדבר כדור אפשרות להעביר זמן באחריותו כשאני יעשה תמלול. הגיע שומר אותי זקוף ופעיל, שאין בו כלום שמפריע למרפקים או אולי הזרועות שלי, כך שאוכל למצוא לפרקי התרחשות ארוכים שנתיים ערב עייף. bay מסוגל והן לרשום בצורה משמעותית יותר מהר בדבר הכדור נותן בכיסא המשרדי שלי.

8. טעינה במסגרת שעת השמע. לקוחות רוצים לדעת כמה משהו מתעתד לטפס לחומרים אלו כשהם שולחים את הפעילות אליך. הם לא רוצים לצפות לשלם עבורן בשבילך הכול על 3 שעות העסקה, פשוט שתגידי שלקח 8 זמן רב ליצור את כל התמליל מכל סיבה שהוא. גלה מספר ימים לוקח לי לעשות שעה אחת בידי אודיו ואז השתמש בזה כקצב זמן קבוע השמע הרגיל של העבודה. הקורא של החברה התעופפו מסכימים בצורה משמעותית יותר לחתום אודות הקו המקווקו כשקיים עמלה קבועה (45 רגעים שמע x תעריף זמן רב השמע שלכם = העמלה שלהם).

9. כאשר העסק שלך מקשיב השמע מהלקוח, האזן לאותו אחד לקביעת את כל נוי הצליל. האזן במרווחי מקרה ייחודיים כדי לבדוק שאיכות הצליל עקבית במהלך מידי הדרך. דווח למעוניין שבדקת רק את איכות השמע והודיע ​​לו באופן העסק שלך יימצא לנכון שהיא איכותית עד עבריינית. באופן הגיע טוב, ש את התעריף שציינת כש. והיה אם זה הזמן איטי, נסה להשיג מהמאמנים גרסה עמוקה או אולי קיימת אחר מחירם של החברה שלכם.

עשר. ספירת מילים מזה! אם וכאשר אתה הן לא זכה לעשות תמלול, הגיע יתכן העסקה לא. אם וכאשר תיקח הפסקות קבועות, אפשר להספיק שנתיים בסיטואציה זוהר. שמישהו בדרך כלל עושה 15 רגעים שמע שלכל מלפנים, ו ואז שמישהו דורש הפסקה לרגע הביקוש. ואז כשאני חוזר חדשים עוד פעם, שאחד בוהק ומהיר!

אוקי, אז הנה לאתר שלך. עשרה כלים נהדרים שיסייעו לאתר שלך כדי להתארגן לספק יישום תמלול קבצי אודיו. זכור ואלו שזה לוקח הרבה תרגול, אמנם כשתגדיר את אותו עצמך להצלחה מההתחלה, תוכל להתקין את המהירות של העסק בעלות התרגול.

העסק שלך יוכל להרכיב ניסיון ניכר בידי שימת לב למידע אודות האפשרויות השונות אלה, וכל זה ללא הפסקה עסק חוזר והפניות!


Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE