הפנוי הכרוך בשירותים של תמלול מסמכים רפואיים

המלץ הכול על עמוד מאמר תגובות הדפס מאמרשתף מאמר הגיע בפייסבוקשתף קישור זה הזמן בטוויטרשתף קישור הגיע ב-Linkedinשתף לינק זה ב-שתף לינק זה ב- שתף מאמר זה על אודות Redditשתף מאמר זה הכול על Expert מחבר זאק קוריאן
טעות הנו באספקת מרשם לטיפול העדכני, אך ורק תסכן את אותן הקריירה על ידי המתעסק, אלא תוביל להשלכה קטלנית בשביל הנצרכים.

השלבים הנבדלים המעורבים בהליך התמלול הרפואי הנם -

אינטראקציה מכיוון מטופל לרופא -

המומחה התבצע חוקר אחר המטופל, בוחן את כל דוחות המעבדה ומבצע אבחנה. cut הקרוב יוחלט וייקבע שסע הטיפול האחרון

שיחות או אולי הטקסט -

לאחר הייעוץ, המנהל נסגר מכתיב למטופל תגובות ופרטי החלקת שיער שנדונו, למקליט או גם בשיחת מכשיר.

עסקים שונים לתמלול רפואי נותנים עשייה תשובה ותמלול רפואי. כחלק משירות הפיתרון, תצליחו למרפאה או שמא למטפל הפרטני עשר ללא תשלום שבו יתקשרו ויכתיבו את אותן הידע הנדרש. ארגון הגיע נשמר בשרת המאובטח של העסק

אם המידע מוקלט על אודות מקליט דיגיטלי, ההקלטה נשלחת לחשבון שלכם אצל מספק יישום התמלול באמצעות שרת מאובטח אם פרוטוקול העברת קבצים.

שליפת תכתיב -

ההקלטה יורדת משרת החברה, מוקצה מזהה עבודת נדיר ומוקצת לתמלול רפואי ותיק. המתמללים מאומנים בשפה רפואית ובז'רגון יישום מצבם שיאפשרו בעתיד הקרוב לפענח, לתמלל ולעשות רק את ההכתבה לגבי הפרוגנוזה והאבחון בקרב מחלה, מתודולוגיות טיפוליות ועוד.

התמלול -

מתמלל רפואי נעזר באוזניות, בתוכנת עיבוד תמלילים, בנגן פרסום וכיוצא בזה במטרה למצוא את ההכתבה ולהקליד את הדבר כטקסט. עורכים מסוג זה מבצעים את אותן ההקלטה עיתים ומשמיעים שוב פעם אחר ההקלטה מתוך מטרה לוודא שהם לא יבצעו טעות או שמא מחסור בניית יסודי. guard יכולות לפעמים להביא אינם ברורות בגלל המקליט אשר בו נעשה ניצול של או לרוב אופן השימוש בשפה והמבטא בקרב המומחה. במצבים חומרי הדברה, רעיון ממדד התרופות האמריקאי, האיגוד הרפואי האמריקאי וכולי מותקן כהפניה לאימות הידע הנדרש בהכתבה.

עם התמלול הידע, הוא מתעדכן בהכרח לשמש המאובטח, הביקוש שהופך את השיער לזמין בשביל הרופאים לסקור ולעשות שינויים במידת המטופל.

בקרת נוי -


הידע המתומלל מעתיק את מקום מגוריו הגהה ועריכה הכללים של עריכת וידאו פיזית. בזמן שלב זה הזמן נבדקים יחדש האיות והדקדוק, המינוחים הרפואיים, דרך והתאריכים.

נבצע כל כך מאמץ לתת דיוק מוצהר בשירותי הפיתרון והתמלול הרפואי הניתנים.העברת תמלול שהושלם -


תמלול האולטימטיבית נשלח לחמה הדוקטור דרך שרת מאובטח המרכיב ב-FTP ע"מ שהרופא יוכל להתקשר ולאחזר את הרשומות שהושלמו בכל זמן הצורך.Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

Snack's 1967