XtGem Forum catalog

מפני מה לתמלל קובץ אודיו או וידאו באיכות סאונד גרועה

המלץ אודות לינק מאמר תלונות 1 קישור הדפס שתף עמוד הגיע ב-Facebook1שתף לינק זה הזמן בטוויטרשתף מאמר זה ב-Linkedinשתף קישור זה הזמן ב-Deliciousשתף עמוד זה הזמן בדבר Diggשתף מאמר הגיע על Redditשתף לינק זה הכול על PinterestExpert מחברת Samantha Linnane
כיצד ליצור את כל המיטב מ-Dodgy Audio

עבדתי כתמלול בשמונה עם הזמן האחרונות ולמדתי שלל אינפורמציה שימושיים בשיטת לשם מה ליצור אחר המיטב מקטע אודיו ברמה לא טובה.


זו לא מורכב כמה:

· להגביר! שאחד משתמש בתוכנת התמלול Express Scribe ויש הרבה דרכי לכוונון שמע ברמת קטנה. הראשון שאני מנסה מהווה סרגל המשאבים אצל הערוץ. אודיו בידי העמוד בסיסי מדי פעם קרובות קריאת סף האריחים. בידי סרגל הערוצים ב-Express Scribe, אתה עלול להופך לדבר אחר אחר ה-dB (עוצמת הקול) בידי נוסף ערוצים בתוך האודיו. זה האומנם מסוגל לסייע לבלוט את אותו קולו אצל הדובר. hand רמקולים שקטים במיוחד עד מרוחקים, אימון חזקה יכולה לשכור תוספת כוח הקול בתפריט תהליכי שמע מצמידים. זה הזמן יוכל לקרני אם כוח הקול זקוקה ליותר עוצמה היכן שהפקדים הראשיים מעניקים לי. Extra Volume Boost מגדיל את הווליום ב-10%.

· כוונן את החפץ עדין! לסאונד מעורפל במיוחד, ניתן לראות פונקציות מורכבות אודיו אחרות בתוכנת Express Scribe. עבור צלילים מטושטשים או גם בוציים, החברה שלך עלול 'להפחית רעשי רקע' אם להשתמש ב'מסנן High Pass'. הפחתת רעשי הרקע צריכה להיות מלווה לבחור אופציה העיקרית שלך והיה אם הרמקול נשמע אולם שמא נוהג במכונית, יושב בדירה החדשה קפה או גם רשרוש ניירות בזמן שהוא מכתיב. בפונקציה הנה, ה-Express Scribe מבדיל את הצליל בתבנית עוצמת הקול, זה שאם עוצמת רעשי הרקע כמעט שווה לזו של ההכתבה, ניצול של ב-High Pass Filter עשוי לתכנן אלטרנטיבה חזקה. ה-High Pass Filter מבדיל מכיוון צלילים בתבנית דורש הצליל, איך שכאן, אלא צלילים מעבר 450Hz נשמרים באודיו. הוא פריט נושא משמעות גבוה לנקוי אודיו 'בוצי'.

· דלג על זה הזמן. joy מקליד תמליל ואסור שיהיה מקשיב מילה, זה הזמן בהרבה משדל לעשות ללחוץ אודות דוושת הרגל ולהקשיב לאותה מילה פעם נוספת. האמת מהווה שבכך, החברה שלך כאמור מכביד המתארת את עבודת השיפוצים שלכם באמצעות הוצאת המילה מהקשרה. נסה להדגיש אחר הלא ברור ואז להקשיב לסוף שבית הדין, או אולי לרוב למשפטים הבאים. ברוב הסיכויים שהמילה יכולה לחזור הכול על עצמה, ואם לא, כל אחד הינו מגדיל את הסיכויים של העסק שלכם לפענח אותה על ידי התחשבות, 'איזו מילה בעצם חסרה במשפט הזה?'

· תן לכך מצב. שמתם לב לפני עשור שנראה שהתמלול מבצעים קל יותר בליבם האודיו? לעיתים מבקש סיטואציה להתרגל למבטא של דובר או לחילופין לתפוס ז'רגון. spray וכאשר כל אחד תגלה שאתה מקבל יותר ויותר הן לא ברורה בעת 10 הדקות הראשונות לערך בידי האודיו שלך, בתוך תתקע בדבר זה הזמן. enthusiasm לב ל[לא ברור] והמשיכו לתת. הגיוני להבין שתמצא כשתחזור לשם מאוחר שנתיים, תסתגל למבטא, מבקש הצליל והסגנון אצל הרמקול של העבודה ותוכל לקלוט את אותו המילה הזו הרבה יותר קל. כמו כן, האזנה למילה אחת עוד פעם יכולה להבטיח לעסק שלך הוא ניתוח חסימה נפשית. זה אפשרי מעשי כרגיל לבחור הפסקה על ידי תם ההקלדה ואז לחזור אחורה בליבם צלול.

majority שתף זה. והיה אם במידה ויש בבעלותכם מישהו בהישג יד, בקש שממנו ולשמוע. טוב יותר נספח ראשים מאחד ותתפלאו ועד שתי הדרך הנ"ל תכליתית.


· נחש יחד עם זאת. - אדיב סוג ניתוח. טיפ הגיע נוטה להתחיל לעסוק היטב בעבור ז'רגון ספציפי לתעשייה. אם החברה שלך רוצה שמילה הוא וותק פירמת, פריט עד מושג כלשהו לתעשייה, יכול להיות מאוד רווחי פשוט לרשום את אותה בצורה פונטית בגוגל ולהווכח הפרמטר עולה. אנחנו רוצים שאם אני גולש בפונקציית ההשלמה האוטומטית בגוגל, מנוע החיפוש נותן לעסק שלך הצעות מחיר למילים. צפו במילים הללו בזמן שאתם מקלידים כל כך אות ובדקו במידה קיים כאלה שנראות טובות. לאחר מכן, מתח ביתי אודותיו ובדוק את אותה המשמעות מתוך מטרה לזהות והיה אם זה הזמן רלוונטי לגבי התמליל שלנו. לחלופין, הקלד את אותם המילה של העבודה וראה איזה מה תיקוני איות רשת מביאה. שיטה היא מבריקה למציאת האיות הנכונים לתרופות בזמן ביצוע תעסוקה בריאותית. היזהר, יחד עם זאת, שאתם באמת בודק את אותם המשמעות, האיות והרלוונטיות בידי המילה, כולל קשוב בשבילה בחזרה באודיו, בסיסי ליתר בטוחים.

לכן אם אתם מציעים באספקת תמלול קבצי אודיו, אנחנו אלו בעלי יכולת שבעזרת העצות האלה ניתן כמעט בכל מקרה להפיק את המיטב מכול קובץ שמע.


בשירותי הקלדה בעיר התמלול
אנחנו מציעים תמלול קבצי אודיו רפואי, באספקת הקלדה משפטית, התמלול וידאו ועוד ועוד. מידי קלדני האודיו של העבודה הם סוכנים מורשים התמלול מקצועיים, מדויקים ואמינים.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE