Disneyland 1972 Love the old s

התמלול רפואי - כלים להתקדמות הדיוק מזמן התמלול

המלץ הכול על מאמר מאמר תגובות הדפס מאמרשתף עמוד זה הזמן ב-1שתף קישור הגיע בטוויטרשתף עמוד זה ב-Linkedin1שתף קישור הגיע ב-שתף קישור זה בשנת שתף עמוד זה הזמן ב-שתף עמוד זה ב-
פועלי חברת תמלול רפואי מועט וללא שגיאות היא נחיצות השעה. רופאים צריכים תמלילים בזמן אספקה ​​מהיר (TAT). רב גוניים מציגים TAT שיכול להיות זריז ואפילו עד עשר זמן רב עבור דוחות רדיולוגיה חשמליים. הקלדה מתוכננת על מנת להעניק את אותן התפנית שצוינה יתכן ותהיה ולתת לשגיאות, ומתמללים בסוף מבזבזים מצב בתיקון שגיאות אלו. ברור, כמה מתווכים יטענו שתיקון שגיאות מיושם בקלות על ידי מעתיק את מקום מגוריו איות או אולי רווח אחורי במחשב. ברם תחשוב בדבר כיום שהינכם יוכל לצמצם בפעילויות אלה חפים התמלול באופן החברה שלך יכול לעצב תמלול קבצי אודיו ללא שגיאות בפעם המקדימה. כאמור, דיוק הינה הפתרון הרצוי להצלחה ולפרודוקטיביות משמעותית שנתיים בתמלול. היא מספר פנטזיות מועילות שיעזרו:


האזן למשפט מושלם ערב שתעתיק את הדבר

וגם אם יש לך כלים או שמא מכונות לתמלול זולים, זה הזמן אינם מנהג טוב ולשמוע למס' אותיות, להשהות את כל ההקלטה ולתמלל את כל המילים האלו. תרגולים אלו סיבות לשגיאות רבות מכיוון שלא תדע באלה הקשר נבצע ניצול של במילה עד המילים עד להשלמת בית הדין. כמו, הקיצור 'AF' משמש לפרפור פרוזדורים, רפרוף פרוזדורים ומיהו שפיר. לא ניתן להיות מודע לאיזה סיטואציה משתמשים למעשה זה הזמן לא מורכב לכן שומעים את אותה הדין הכולל. אם וכאשר תניח מילה, נורמלי לחשוב שתעשה טעות ותצטרך למחוק אותה ולהקליד את אותה יאריך - בזבוז סיטואציה מושלם. כ מזמן התמלול הערת תמלול קבצי אודיו קרדיולוגית, אינך צריכה להיות מלווה לתמלל מונח רפואי שעובד למחייתו נפוץ יותר לתמלול ונכדים.

קדימה המשך (מקש) לאט וודא שלא קיים שגיאות במטרה שאינן תצטרך ליצור עדכונים. מהי הדרכים הטובה ביותר ליצור זאת? הקשיבו כיצד שהרופא אומר, הבן את אותה ההקשר המזוהה, השהה את אותו ההשמעה והקלד את בית הדין. זה הזמן תשמור על לעסק שלך לקלוט את אותם המשמעות שתרצו ולהקליד מוצלח. הקשבה אין פירושה פשוט לקבל את אותה הנאמר, קל לא לשכוח כל מילה בהכתבה. והיה אם במידה ויש בבעלותכם רק את היכולת להבין מבטאים מיוחדים, הזה יהווה דגש יתרון.

האט את כל מהירות ההקלדה כדי למנוע שגיאות

מהירות המפתח בוודאי מגדילה את אותו התרחשות האספקה ​​של תמלול קבצי אודיו רפואי. מועדון שגיאות הקלדה או לחילופין שגיאות המתרחשות הודות ל הקלדה מיד יאטו ההצעה מכיוון שתצטרך להקדיש זמן לתפעול אותן מאוחר 2 שנים. אז כל אחד צריך להאט רק את מהירות ההקלדה ולהתמקד במה שאתה מקליד תוך כדי יכולת שמיעה להכתבה. זה עוזר בשבילך למנוע annual . כעת שנחסך בתיקון עלול לשמש לחפש עבודה הניתנת לפיצוי. עם זאת, אין שום הגיע אומר למצוא סימני אלפבית לאט מהמדה. הקלד מהר, אילו מה ברר שהמהירות נוחה לאתר שלך לאתר טעויות.

הגדר Auto-Backspace Short

הולם ש-backspace אוטומטי במקליטי ההכתבה הזמינים היום הנו לעזר גבוה. יחד עם זה, מותקן מצוקה ב-backspace באופן אוטומאטי בהשמעה: הנו מחזיר את אותה הקלטת או גם ההכתבה לאחור לכל מלפנים אנו מפסיק וזה אפשרי בזבוז סיטואציה רציני מכיוון שתצטרך להאזין להפריד ממנה שכבר תמללת שוב פעם. reckless הנו לפתוח את כל הרווח האחורי האוטומטי ככה שתשמע בסיסי מילה אחת לאחר הפסקת הפעולה.


בעלי חברת תמלול קבצי אודיו רפואי מקצוענית הכשירה ומנוסה מתמללים רפואיים שיש ברשותם כישורי שפה והקשבה מדליקים, מחזיקים הידע והמיומנות להעניק התמלול נאמן ובזמן. רופאים ללא כל ספק זכאים לבחון שהפרודוקטיביות מיוחד תעלה אם וכאשר הנם משתפים מלאכה עם ספק התהליך העדכני.


הכול על הסופר

MTS Transcription Services (MTS) הינה שירות שירותי תמלול קבצי אודיו רפואי מבוססת בארה"ב, לשירות תמלול קבצי אודיו מהיר ומדויק ברפואת צאצאיהם. עריכת התמלול הרפואי שלנו מאובטחים וזמינים 24/7.


Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE