XtGem Forum catalog

מה הוא חברת תמלול?

המלץ הכול על קישור מאמר תלונות הדפס מאמרשתף מאמר זה בפייסבוקשתף לינק הגיע בטוויטרשתף עמוד זה הזמן ב-Linkedinשתף לינק הגיע ב-שתף קישור זה הזמן בשנת שתף לינק הגיע על אודות Redditשתף עמוד הגיע ב-Expert מחבר שמחה O Egbo
עסק תמלול היא סוג של המשרדים הממיר שיחה, מוקלט או אולי ישיר, למסמך טקסט כתוב או לחילופין אלקטרוני. באספקת תמלול קבצי אודיו ניתנים ברוב המקרים עבור ארגונים עסקיים, משפטיים, מסמכים רפואיים, מסחריים, מתכנני פגישות, עמותות וארגונים וילוץ. כאלו שרוצים לספר ספר ברם אין שום לחומרי הדברה אלו זמן או גם מומחיות, יכולים כרגיל להקליט רק את הרעיונות כלשהו, ואז להעסיק את הסחורה שלו בקרב מתמלל.

כמזכירה מקצועית, לימדו אותנו להכניס ב-Shorthand מתוך מטרה להקליט דיבור. זה הזמן נהייה את אותו התמלול להתחיל לעבוד די מורכבת אמנם בעלויות כניסתן אצל קלטות קלטות ומקליטים ניידים הפרויקט הפכה להרבה יותר נוחה ואפשרויות חדישות קיימים. קלטות תכונות לחלוף שיטת דואר פנימי או לחילופין דואר חיצוני, הפרמטר שאומר שהמתמללים הם בעלי זכאות ליצור המלאכה אליו במשרד נכסים סביר, שיכול להיות באתר נפרד או גם במשרד נכסים נפרד. מתמללים זכאים ואלה לעסוק מהדירה לחברות שונים כחלק מ הנוחות ספציפי, אך בתנאי שהם כבר מתוך אתרים אחרים בלוחות הזמנים הנדרשים על ידי הלקוח שלהם.באמצעות הטכנולוגיה על ידי בזמן זה, כולם הם בעלי זכאות לתמלל כל דבר, וכל זה מהר באופן ניכר. MP3, כגון, יכול לקרני במטרה להקליט שיחה. מעתה והלאה באפשרותכם להעלות את כל ההקלטה למחשב ולשלוח בדוא"ל יחד עם שניות למי שיכול להיות בכל בית פרטי באירופה. בהמשך, המתמלל מסוגל להשמיע שוב את אותה האודיו על פי רב ולתמלל את הדבר. לחלופין, תוכלו להעביר את אותו ה-mp3 כדואר חיצוני. בעתיד הקרוב יהיה בידכם להעביר מסר באמצעות את אותו המסמך האולטימטיבי ושוב בדוא"ל ולהדפיס את הדבר או שמא להתקין אודותיו במסמכים שונים - הכל עם זמן ניכר ספורות בעצמו מרגע עשיית ההקלטה המקורית.

בהמשך ברגישות בידי תעודות, יש לפעול בתבנית השיטות המומלצות בתעשייה. מתמלל טוב לא מתעלם מאבטחת מידע. זה הזמן חשוב מאוד כשיקרה מתמודדים אלו שיש להן סוכנויות ממשלתיות, משרדי עורכי דין, בתי משפט ועניינים עסקיים אחרים, מכיוון שהנתונים כלשהו ברוב המקרים עדינים מאוד לאבטחה.

החיוב בעבור מתן תמלול קבצי אודיו ישתנה מאדם לאיש ומארגון לארגן. theft יכול להיות לכל שורה, לכל מילה, לדקה אם לשעה, מותנה באדם אם בארגון.contrast התעשייה לתמלול קבצי שמע לוקח זמן אחת לכל 15 רגעים אצל שמע. עם זאת, ההשתמשות בתוכנת תמלול קבצי אודיו הפחית במידה משמעותית מאוד את אותו בימים אלו שאדם יידרש לתמלול כתיבה. שאחד אישית הן לא מעודד ניצול של בתוכנה כי ניתן לראות טעויות שאינה נמנעות הגלומות בשימוש בהן. אינן משנה ואפילו כמה תוכנות ואפליקציות היא בעצם הייטקית, אמור דוחף כדי לממש עריכת וידאו והגהה מושלמת.


Happiness O E מהווה כל מדביר, בנות חיוניות למידע נוסף, המספק המון שליחויות עצמיות ועסקיות מתוך מטרה לתת סיוע לרעיון שלך להקל הכול על פשוט מההתחייבויות שלך. היא בעצם המנכ"לית אצל The Erranders, תלבושת עזר וירטואלית. אנו מעניקים עזרה מנוסה, אדמיניסטרטיבי, מקצועי, מקורי וחברתי ללקוחותינו בכל רחבי האתר בטבע.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE