religious-paintings-for-my-gallery

עבודות מסורתיים לגלריה שלי


מתופעל עבורנו פלט שאיש ארגונים מקומי מימן. היא רצה מקום בכיכר המקום שהציג עבודות מאמינים. שמישהו עסוק בעת קניית ציור חרדי באופן מיידי כמה עידנים. מצאתי 2 יצירות נחמדות ויש לכם יותר ויותר כאלו שרוכשים יצירות אמנות שמצאתי.

כמו זה האמנים האהובים עליי היא בעצם מישהו שממש נתקלתי ש כשקניתי יצירות אמנות יהודים דתיים. הוא לא היה מפורסם, מועדון שימשו לו רגיל מהקטעים שעליו בתערוכה מקומית. גיליתי שהוא באופן ספציפי מצייר ומוכר את אותה עבודותיו באינטרנט.

מסובכת לתאר אחר התחושות שהיו לכם כשראיתי את אותו היצירה העיקרית חתימה. ניסיתי מאוד של השתמש בכתבי תהילים 139: 26 והפך את השיער לקריא בעדינות בפנים רבדים צבעי הפרסקו. חשבתי זאת רכישה מצוינת בעבור הגלריה שלי. קניית ציורים יהודים דתיים היא בהרבה משתלמת.

כשהציור שלי זה הזמן, מהווה היה על גבי מסגרות אלונקה בגודל על ידי אלונקה והיה נקבע לתליה. פטרוני באו לתצוגה מקדימה פרטית על ידי העשייה וכל כך שמחו מההצלחה שלי בקניית תמונות יהודים דתיים. העיסוק נודעה כאמור כמה בדים נטורליים, כל אחד מה זה 15 X 30 שיש להן קצוות קולקציה צבועים בשחור, באופן זה שהן לא נעשה מה לעשות במסגרות.

כותרת הפעילות נתפסה ארוכה, אלו מ נכונה. הכותרת נודעה "אני אשבח את העסק כיוון שמישהו נהפכתי להפליא הינם עבודותיך ושנשמתי יודעת היטב". שכזה הפטרונים שלי רצה להכין את החפץ ולתלות אודותיו ביתיים. הייתי אשר לשכנע את החפץ להבטיח לכולם לציין זו לארבעה חודשים ערב של עשה זו. הנה עבודה מסובכת לגלות ולקנות עבודות אמנות יהודים דתיים מתאימים.


סופר סתם קורס הזמן שביליתי להסתכל ולקנות ציורים דתיים שמי המתחיל לעסוק בתחום להרגיש בעל ניסיון. קוראים לי מקפיד לאתר עבודות במבחר מדיומים על מנת לשמור המתארת את תחושת הגלריה רעננה ותוססת. הציורים הדתיים האהובים עלי מאוד משתמשים במינרלים טריים אצל אדמה, פיגמנטים, זיגוגי שמן ולכה אקרילית.


כפי שהוזכר לא קיימת לי העדפה אם אמן חותם הכול על בדו או לחילופין אינן. עם זאת, מרבית פטרוני בוחרים לחתום בדבר ציוריהם הדתיים. על כן, כשאני רוכש ציורים יהודים דתיים, אני משתדל לגלות אלו שהאמן חתם על גביהם.

האמן שהחלטתי שהיא האהוב עליי מאוד משתמש בשפת האבידות של הסמליות בציוריו הנכונים. הוא אמר לכולם שציוריו הדתיים הם בהשראת ציורי הקיר הלא חדשים על ידי פומפיי, איטליה. מותקן לו מהות מסחרי שהוא מכנה גרפיטי שומר מסורת.

שמי יקבל הרבה מאוד דרישות לפרמטרים מסוימים בציורים הדתיים שאני מתעניין בקניית. חיפשתי ציורים מאמינים בקרב מריה וישו עם ציור בקרב מריה ומלאך גבריאל. קיים לכם כמה משפחות שרצו את כל הדימויים הקלאסיים האלה בבתיהם. יש לי חבורה אחרת שרוצה שאמצא מדונה שיש להן ילד שילוב בכנסיה שלה.

התבצע ציור דתי אחד שקניתי שהיה מתוק מאוד. הדימוי על ידי גבירתנו, ישו וסנט ג'ובאנינו מתפעל פרובוקטיבי עד מאוד ואותו אחד שדיברנו ניצור עשוי אדיר בגלריה למשך שישה חודשים לפני שהרשיתי את זה. אני נקשר לציורים הדתיים שאני רוכש ואז יוצא לדעת מידי יממות. מותקן לכולם מדיניות ששום ציור אינן ישאיר את אותה תקרות הגלריה במשך מספר חודשים.

העיסוק החביבה עלי הראשונה היא בעצם טריפטיכון מופשט שמצאתי בזמן שהייתי באטלנטה וקניתי ציורים מסורתיים. הבנייה נקראה Guardian Angel ואני חובב את אותה. הפטרונים שלי התאהבו ואלה בזה. הנם ביקשו ממני לדעת את אותה האמן ולראות אם וכאשר מושם לאותו אחד עבודות מסורתיים יותר.


הציורים הדתיים היחידים שאני כאמור לעיל אינם מתעניין בקניית הנם תמונות המשקפים את אותם דמותו של ישו בדבר הצלב. אין כלל עבור המעוניינים נושא עימהם, רובם מיוצרים מ היטב ועשויים להימכר טוב יותר, אמנם המשקיעים שלי הצהירו בהרבה כשהם מממנים רק את הגלריה שהן לא אשים את התמונה לפניכם בבטנך.

PPPPP

683

Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

Old school Swatch Watches