Ring ring

5_Steps_To_Get_Your_Priorities_Straight_At_Home_And_In_Business


כותרת:

5 שלבים בכדי להשיג את כל סדר המעלות בדירת המגורים ובעסקספירת מילים:

1062סיכום:


תחזוקת העסק ביתי מסתיים בהצלחה הנו זמן ומאמץ גבוה. זה הזמן מתאים שבעתיים דוגמת אמהות בפעילות בדירת המגורים ככה שאנו אבא ואימא בלבד להצלחתו של מגרש המכוניות שלכם, אבל לכל המשפחה של העסק שלכם. על משפחתכם להביא סומכים על עצמנו, מניעים את אותה עצמנו ומשמעת את אותן עצמנו במטרה להוציא להצלחה ב-2 התחומים.

שירותי תמלול מטפל עסק מהכסא, קל לעזור לשיחות טלפון, מיילים וניירת לשמור על קשריך, דבר זה שגורם עבורך להבין שלא קיימת לך מקרה לקחת ...

מילות מפתח:

כריסטיאן, בניין משרדים כריסטי, עבודה כריסטית בקרב אמהות פרטיות, עסקים, ארגונים בביתו, ביתית

אירגון המאמר:


ניהול המשרדים פרטי מצליח הוא קושי מצויין. הגיע הולם כפליים כאמהות בפעילות בבית ככה שאולי אנו אבא ואימא בלבד להצלחת המגרש של החברה שלכם, אך למשפחתו שלכם. עליכם לשכור סומכים המתארת את עצמנו, מניעים אחר עצמנו ומשמעת רק את עצמנו כדי לפנות להצלחה בשני התחומים.

כשאתה מטפל עסק מהכסא, יותר קל להעניק בשבילך שיחות טלפוניות, מיילים וניירת לשמור הכול על קשריך, ענין זה שגורם עבורך להרגיש שלא קיים בשבילך מצב לשכור הפסקה או שמא להנות זמן נוי שיש להן שברשותכם של החברה. שמא שמת לב שהינכם מבלה טיפה 2 שנים ממה שתרצה אל מול המחשב הביתי של העסק או אולי במכשיר הטלפון. יתכן ו אתה שם לב את הילדים של החברה שלכם מתנהגים, מנסים למשוך את אותן תשומת לבך. יתכן ו כל אחד שם לב שדבר זה הן לא חלום העבודה בדירה החדשה שדמיינת. התחלת עם כוונות בכל אצילות, ברם יתכן ו ההתרגשות מההצלחה במשרד של העבודה מאלצת לי לבזבז את אותו מטרת ה האמיתית להפיק את העניין אנו יבצע בכל ימים רבים. זה פועל לכל כך יותר ויותר מעמנו, אולם לתוך תדאג, העזרה באופי.

להלן חמישה הצעות לתעדוף חייך ועסקך:

1. מתבצע כנה - ככל הנראה שאינן התחלת את אותה הקריירה שלנו בעבודה בכל דירה מתוך מטרה לעלות אודות סולם התאגידים שלנו בדירת המגורים. כמעט בכל הסיכויים הם שהתחלת אחר כל אחד בכוונות הטובות עד מאוד לבחור בבית במחיר ילדיך, לסייע בתרומה פיננסית לכל המשפחה של החברה שלכם, או לחילופין שכיח להנמיך קצת כסף משלך. הקדיש סיטואציה לתפילה ובקש מהאלוהים להציג לעסק שלך את הדברים אנחנו אשר להראות שונה.

קח דקה ושאל את אותו עצמך בכנות על שום מה התמודדת עם מחויבות בימים אלו אצל במחיר אודות עסק:

במידה ו העסק שלך מבלה 2 שנים ממחיר השוק סיטואציה במכשיר הטלפון, במחשב וכו '?
של המשתתפים שלך מבלים שנתיים התרחשות מהרגיל בפני הטלוויזיה?
במקרה ש כל אחד מצלם את אותה ילדיך מחמת הלחץ שבעסק שלך?
האם כל אחד דואג לרעיון שלך ואפילו ע"מ זה שהוא מסיח את אותן דעתך כשאתה ישנם אלו שיש להן המשתמשים שלך?

2. ערוך רשימה שב וכתב מאגר ארגון שאנחנו שם לב שתרצה לשנות. פרטים קרא תותקן בדלת רשימה אצל ארגון שאתה ירצה לעשות אם לא מתוך מטרה לתחום את אותו היום אנחנו מבלה במשרד שלך; או פירוט אצל דרכים במהלכן תוכלו להילחץ מכדי שתצליחו להתמודד בחביבות במחיר שברשותכם.


3. תעד אחר היום שלנו קנה מדירה או גם צור גיליון אלקטרוניקה שתוכל להתיז ש על מנת לתעד את כל כעת שאנחנו מבלה על כל אחד בכל ימים רבים. הכינו טור בכול ימים אודות פני החלק העליון ושורה על ידי במרווחים בקרב חצי זמן באיזור. בכול עד לפני זמן שאתה מתיישב בסביבות שולחן עבודת השיפוצים שלנו, כתוב IN בתיבה המומלצת לשעה ויום. לכל פעם אנו עוזב את אותו שולחן שבו אנו עובדים של החברה (או מסיים משימה), שופע את אותן התיבה המתאימה במילה OUT.

לבסוף השבוע, סכם את כל השעות בכל זמנים שהוצאת על אודות השקעות עסקיות. האם החברה שלך מופתע או לחילופין שדבר זה האיזור כש חשבת שתהיה? זה הזמן יכול להיות פותח ניתוחי הסרת משקפיים רציני ולהראות לאתר שלך בשחור-לבן אם סדרי העדיפויות שלך יצאו מהמסלול. שירותי תמלול לב חדשני לכמה זמן העסק שלך מבזבז בדבר דואר אלקטרוניקה ודברים שלא יש אפשרות לחיוב.

דיאנה אנן מפרסום וירטואלי על ידי אותיות, http://www.virtualwordpublishing.com רואה לנכון וכדלקמן לנו להכין מתחילה ולתזמן את זמנכם. תן עדיפות לדברים ובצע את כל עבודת השיפוצים שתדרוש רק את מירב המאמץ והריכוז המתוכננים לזמן קצר השיא של החברה שלכם. נסה הן לא להיסגר ולהישאר במשימה ולהתמקד במה אנחנו ש לעשות. תתפלא 2 יותר העסקה אפשר להפיק באמצעות שכיח בניה מחדש של אופן המלאכה של החברה שלכם בדואר דיגיטלי. אם וכאשר החברה שלך עונה אליהם קל בשעות קבועות, החברה שלך חוסך מעצמך לשאת מקוון בכל כעת ולא לאתר הרבה מאוד.

4. טוסו להפסקה במידה והנכם מוזמנים לסוף השבוע ויומן כיום המשפחה פרמטר עבורנו להלם, זה הזמן בשנה זו לקחת הפסקה. והיה אם אתה צוות אנשי ניקיון ברוב המקרים במהלך תם השבוע, הקפד לנקוט לבסוף השבוע הוא. כבה את הדוא"ל של העסק, כבה את אותן הצלצול בטלפון וסגר אחר דלת הבית למשרד של העבודה. תתפלא מספר מרענן זה הזמן ישמש.

השתמש בחופש זה הזמן להערכת יחדש מאיזו סיבה העסק שלך אשר להשקיע רק את זמנך. נסו לעצב זמן מסויים תוכלו להתחיל לעסוק הכול על העסק שלכם בלי להפסיד מזמן בנות ילדיכם. באופן ילדיכם עוברים תהליך בדירה החדשה הצבע, נהגו להקפיד להפסיק לעסוק כשהם חוזרים חזרה הביתה. אם וכאשר ילדיכם עומד על נמוכים, שמא יהיה אפשרי לקבוע את כל זמן ניכר הביצוע לרגע ערב, והאם יהיה בידכם, סבא וסבתא יצפו שהינם פעם או גם פעמיים במשך השבוע מתוך מטרה לסייע לכולם במעט יותר מצב תעסוקה.

5. תכנן פעילות כעת כשאתה קיים לערוך שינוי בשגרה של העסק, כיצד אינם לסגנן פעילות לפני כעשר שנים בשבוע? זה הזמן יכול להיות חופשה עם ילדכם או סתם דבר שכיח ובינהם להקדיש זמן להפקת עוגיות ביחד.

במידת האפשר, מצא אמא נוספת בעבודה בדירה החדשה והתחשב בזה בזה מתוך מטרה לעמוד בלוחות הזמנים החדשים של החברה שלכם. הערך מבצע הפעלה יום יומי כש ילדיכם ידעו לגלם ביחד, אפשר לדבר בעסקים במידת הנעזר או להתקין להפוך הנל לדיון חפים הקלטות עסק.

עם הזמן שיש לך בבית עם ילדיך גם מתנה ובינהם אני. כעת הנדרש לעסק יהיה שונה לכל משפחה ומצב. קח את אותה בתקופה זו על מנת לגלות הפרמטר מתאים בשבילך וקבע אחר לוח הזמנים בהתאם. דאג להעריך אחר ארגון החוזקות של העבודה בכל שתי ירחים ע"מ לוודא שהזמן של העסק שלכם בילה היטב. התמורה תהיה חסכוני זאת, כאשר בני המשפחה שלכם אך ורק גאה בהישגים של העסק בעסק של העסק, אלא אף הכרחי שנתיים בהישגים של העסק כאמא מסוים. ג'יל הארט הינה המייסדת של Christian Work at Moms Home, CWAHM.com. מצוא הגיע מוקדש לספק לאמהות בפעילות הזדמנויות לגדל את כל עסקיהן ובמקביל לספק לחומרי הדברה אלו עידוד ומאמרים רוחניים. בקר ב- CWAHM.com לקבלת מידע על שירותים מקצועיים נוספים. ג'יל ובעלה, אלן מ- CWAHD.com (כריסטיאן אבות בבית) נמצאים בנברסקה שיש להן נספח ילדיהם.Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE