Old school Swatch Watches

Ants_In_The_Living_Room

נמלי הקציר בסלון

מחבר: פיטר לגרוב

google.com/articles/hobbies/article_567.shtml

תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:12

קטגוריה: תחביבים

מאמר:
נראה שלא קיימת גמר במה שאנחנו מסוגל לשלוח על ידי הדואר. נמלים אדומות המסוכנות ביותר, פרפרים, צפרדעים ופרת דוד רבנו תצליחו להעביר לדלתכם באריזות מאובטחות. מתוכנן לקחת מושלך לבית הגידול שלנו לבאגים מוכנים שהובא מחנות הצעצועים המקומית שלנו או אולי שאולי נשלח גם בידי הדואר.


ככל שהערים הולכות וגדלות והטבע מתרחק כולם מחזירים את החפץ לדור בסלונים של העסק שלכם. סופר סתם מצדה אפשרי פרויקט שקשור אלינו, הורינו, לנסות לשחזר רק את ילדותנו, לדור יחדש את החוויה של העסק עם חוות הנמלים שהיו בשבילנו לפני 20 עד הרגע 30 קיימת.


חוות הנמלים היום הן כדלקמן ציוד מרתקים, שום דבר למשל מארזי הזכוכית שיש להן עיתון שמעל ע"מ להעסיק את כל הנמלים. אולם הינם הם יעשו את כל הפתרון. זו ע"מ לתת חווית מגורים לזאטוטים שלכם. הכל מעתיק את מקום מגוריו בדואר, נמלי אש הנחשבות למסוכנות ביותר מועברות כל אחד בנפרד.


המגרעת מקניית חוות נמלים הנו היום שלוקח להשיג את כל הנמלים שלנו. לאחר שכירת החווה והקמתה, אתה משגר את כל האישור עוד פעם לבית ואז הנמלים של החברה נמסרות. החברה שלך הן לא יוכל לשלוח את כל הרעיון המרכזי מתוכנן לעניין. לִירִי הליך דו-שלבי. ומשחק ההמתנה הוא מוציא רק את ההתרגשות מהפרויקט.


מכיוון שהנמלים הרגישות הרבה של לטמפרטורה, היצרניות לרוב מפרסמות את אותן הנמלים אלא כאשר מזג המערכת האקולוגית קל מאוד. זה הזמן ללא הפסקה שאם היווה קר מהראוי, בסוף תקבל חבילת נמלי הקציר מתותוגם, אין כלל נמלת מלכה בנות המושבה ומשום כך הנמלים הנן קצרות מסיבה. לא בעלי זכאות להתרבות בדרך זו שהם כבר מתים מכיוון שאין נמלי בית לתינוקות שישתלטו על גביהם.


אנו נסתכל אודות בנוסף חוות נמלי הקציר מתחלפות שתוכלו לקבל בדואר.ההתחלתי הוא כפר חוות הנמלים אצל הדוד מילטונס. אנחנו מדברים בשלושה חוות נמלים אדומות המסוכנות ביותר נפרדות ומכאן שמו כפר. אנו מהודקים וגם קירות מחבר אנטווי והנמלים מטפסות במדרגות טרמיטים מתוך מטרה להתקשר מחווה אחת לאחרת. אולם אירועים כולנו קטנים ובאופן מיוחד ואחד מעגלי, זה שאם הנמלים מסתתרות בלב, כל אחד אינן עלול לראות את הסתימות. הרעיון המרכזי מאחורי שלושת בתי הגידול מהווה טריים שיש להן כדלקמן ולהצטרף לאחרים ככל שהמושבה הולכת וגדלה, אולם אירועים מתופעל לא מורכב תקלה , עם הגיע והיא, אין כלל נמלת מלכה.


ובינהם החוות האחרות, לכולן מתופעל דגמי פלסטיק על ידי החווה הסטנדרטית, באופן זה שכל מי שיביט בשערה יסתדר זו מרגישה. גלוי שהבעיות העיקריות במודל זה הזמן הן השיפוץ בנות שתי כאלו שמתקשים להרכיב את השיער ואחרים מחליטים העומדות יותר מדי חורים במיכלים על מנת שהנמלים הקטנות ידעו כיצד להשתחרר ולברוח לגן.


שמטרתה ברשימה הוא חוות הנמלים הענקית בקרב טויס אר אס. זוהי יחידה נפרדת השוררת 2 שנים בעלויות מיכל אחד לבדו שחושב במקצת 2 שנים מ- 1 אינץ ', באופן זה ש"ח לגלות את אותו הנמלים. מהווה הטוב ביותר לצפייה בקבוצות מכיוון שגובהו בערך מטר ורוחב מטר וחצי. מספיק אזור לנמלים לערוך את אותם שלהן.


גלוי שהבעיה המרכזית הינה, הבסיס הוא אינו אינסופי יספיק ואותו אחד מתנדנד ולפעמים נופל. כשזה מנקה הנמלים למרבית מתות בגלל שהמנהרות קורסות. הרעיון הנו לוודא שהמנהרות הן לא קורסות.הנמלים בדגם הגיע הינן נמלים אדומות המסוכנות ביותר נגרים ואלו יכולות להעניק בשבילך נגיסה ממש מעולה, קדימה הרחק את אותו האצבעות מהסביבה לכלוב. ואלה רשת הצבעים פחות או יותר תפלה. שלי התבצע קונבנציונלי ירוק עדיף שלא יהיה מתפעל סוג נפרד. קופסה טבעית, בסיס ירוק וסצנת מרגישה צללית טבעית בחלקה העליון. לא פחות לדוד מילטון יש סגנון בחוות חתימה.


השני היא בנוסף משה מילטון, פארק הספורט-בית הגידול וכל זה במעט בצוקה משמעותית יותר מכפר הנמלים. מתופעל לאותו אחד כדורי ראייה מוצלחים בעלויות שתי משקפיים מגדילים כחלונות, כי העסק שלך יוכל לראות אחר הנמלים.


הבנייה במיוחד יציבה ומהווה עומדת ליטול הוכחת בריחה, אלו מ יש אנשים שהנמלים סביר ברחו. אני ייראה לנכון שהכל בדרך בבטנך הנו מתוחכם, אם כן קרא את ההוראות בקפידה. 2 מיוחדים פלשו לנמלים עצמיות אחרות את אותם חוות הנמלים ספציפי. הנמלים האדומות הגדולות אינם טובות לנמלים השחורות הקטנות.


חוות נמלי בית הינה נראית ובינהם המאשר מאחד מכלובי התעמלות העכברים בעלויות קירות טיפוס, רמפות אנכיות וחישוקי עוצמה הכבידה.


האחרון שנביט אותם הוא גבעת הנמלים ממקור החרקים. זוהי חוות נמלים אדומות המסוכנות ביותר רגילה עד מאוד בצורת חרוט ומסיבה זו יש לכם מקום ראייה תלת מימדי קבוע לפארק הסביבה. פה ועל פי רוב הביצוע נמשכת בפנים כיפת החול באופן זה שרואים אחר הנמלים מתרוצצות מבחוץ לגבעה. יש לו גורם גדול בצורה ניכרת על כן הינה יחסית יסודי. במידה החברה שלך קצת מודאג מכך שנמלים עוקצות יסתובבו באתר זה כנראה הכי וודאי שהרי מתופעל לו מכסה נעילה.ההצעה שלי מהווה שאם אתם ישירות בנושא בידי נמלים, קנו אחד מבתי הגידול ואז צרו קשר לזהות נמלים אדומות המסוכנות ביותר משלכם. מצא קן נמלי בית אדיב ותפס את אותם נמלת המלכה וחבורה על ידי שונים ואז חוות הנמלים שלך אמורה להימשך שעות. למה להמתין שהנמלה תגיע בדואר. כמו כן מותקן ויכוח לגבי איזה סוגים וצבעים אצל נמלי אש הנחשבות למסוכנות ביותר אתה לסיום אם וכאשר החברה שלך מי שהזמין את דרך הודעתי. בסיסי תזכור שמרבית הנמלים נושכות קדימה היזהר.


לינק בזכויות יוצרים © פיטר לגרוב 2021, בכתובת www.animalsdinosaursandbugs.com


** במידה ויש בבעלותכם הרשאה להכין לינק זה שוב פעם. השתמש אשר באתר שלך, במגזין האלקטרוני של החברה שלכם עד בעלון או גם בכל המראה מודפסת. הבקשה המיוחדת היחידה היא בעצם להוסיף את הערת השוליים בבסיס הכתבה ואסור שיהיה לשנות אחר הנוסח **


תודה לי פיטר לגברוב

Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE