Apartment_Searches__Lose_the_Rose_Colored_Glasses_First


חיפושים בדירות: תבזבזו העביר זמנו אחר המשקפיים בצבע ורוד
מחבר: מהותו סוחר חלל הבית

google.com/articles/family/article_766.shtml
תאריך_נשמר: 2007-07-25 12:30:09

קטגוריה: קבוצה
מאמר:

אם וכאשר כל אחד מתכונן למכירה, לתוך תקים הביקוש שעורך זה עשה פעם ... נעלם הערב הרבה מאוד זמן.
אל תיכנס ליחידה - פחות או יותר אם הינה אינן אותה יחידה אנו מקבל ("זה יחסית דומה", תיהיה סמוך ובטוח, אולם אירועים בתוך תקשיב) - הנהן, ותן לדמי השכירות הזולים לפתות את העסק לפוצץ, "אני אקח את זה!" (קריאה זאת מונעת לעיתים קרובות מאותו תאוות החופש המוכרת שחווים בוגרי המכללה החדשים על ידי עשרים ומשהו. הפחד מעוד קיימת מתחת לגג בקרב אמא ואבא הנו מניע חזק, ופתאום נראה שתיבה מתחת לגשר הקרוב ביותר מציעה תחושה אטרקטיבית כשיקרה כל אחד מטה את אותה הראש בדיוק לזווית הנכונה.)
למדתי מספר תכנונים מימים אלו. למשל, אם וכאשר מתווך הליסינג מזכיר שאנו רוצים להחליף את אותן השטיח בדירה החדשה לעתיד של העבודה, זה אומר ש שום תוכניות להפיק הנה - בטח כעבור שתעבור לחיות ולאחר מתחיל מוניטין מכובד, אם כן, זה חלק 2 שנים יתר על המידה צרות להתאמץ לאחר מכן. בשלב זה מאוחר מדי; הינם יצטרכו להזיז את אותו הרהיטים שלך.
זה הזמן הן לא אומר שחברות לניהול מבנים מטעות את אותו דייריהם בכלל. לא אפשרי. ענף הבתים הרב-משפחתי אצל ימינו הנו תחרותי מתמיד, ומתחמים שמאל וימין מתרחבים בניסיון לתת את אותן השירותים המובילים בכוחם. אמנם הגיע נובע מצד הסידורים הנותרים מהדור הקטן ביותר על ידי הצרכנים. אנחנו משכילים, אנו סקרנים, והמון צעירים ומבוגרים מאיתנו מהודקים. כלומר, אנחנו מסוכנים. במידה מתחם A אינם יכול להעניק לעצמנו את כל העניין שאנו חושקים, נחצה את אותה הרחוב למתחם B, או נחכה שהאבק ישקע במתחם C, שעדיין נמצאים תחזוקה. (כמובן שכבר נחתמים חוזי שכירות במתחם C, בזמן שהיחידות אינם הסתיימו.) הוא המציאות בשוק הדירות על ידי ימינו.
ערב שהינכם חותמים על אודות מוצר, היכנסו חמושים ברשימת שאלות. תפטר, ואל תפחד ללחוץ שיוצאת אופציות - יחסית במידה אינך משיג תשובות באופן ישיר. והאם המתחם העתידי של החברה מגיע בהצלחתו, ואתה מחליט לדור שם טוב, היכנס לרשימה שלך. זה יהיה מדרבן פרודוקטיבי במידה בעל הבית שלכם אם בית עסק הניהול של העבודה לא יצליחו לעמוד בתביעות שהועלו בתחילה - של אם וכאשר מסוג זה קשורות לבעיות טיפול או לחילופין שירות שונים.
אולי רנטבילי למוצר שלך לשקול לערוך באופן מסוים עיתונות חוקרת. מלבד לשאלות ותשובות ישירות בעלות סוחר ליסינג או אולי בעל נכסי נדל& לאתר קרא ;ן, התבונן סביב הנכס הספציפי, וציין תלונות לשם מה שאתם צופה. ולדבר עם הדיירים; הינם או שלא החומר המוצלח יותר מכולם, ותשע עיתים מ עשר הנם מתרגשים מהמדה לדבר. ארבע, ייתכן שתרצה לעיין בקוד התברואתי בידי מדינתך, אשר אמור לשמש ראשית להשוואה כשיקרה העסק שלך מגיע אחר התנאים בדירה.
הנה מעגל שאלות, מחולקת במהלך קטגוריות, המשמשת רעיון התחלה איכותית כשאתה הינו בחיפוש הדירות שלך:

עלות מקום לדור בו ועמלות:

העניין עלות הנכס החודשי?
במידה ש אמור פיקדון ביטחון? אוקי, אז, כמה זה ובאילו תנאים היא מתקיים?
אם הידוע גובה תשלום דמי השכירות בחודש שביצעו לו מראש?
במידה ו החברה שלך משלם תוספת (ואם כן, כמה?) בעבור מוצרים, מקום שטח, חיבור אוויר, מקום חניה, איחור בשכר דירת מגורים וכו '?
במידה ש זכרון דברים השכירות מעיד בדבר ככה שרצוי להעלות את אותן כסף הבניין אם וכאשר מעלים מיסי מקרקעין, מעלים אחר מחיריהן של ביוב ומים או אולי מכל סיבה אחרת?

מתקנים ושירותים:

העריך את אותן ביצוע התחזוקה: במקרה ש מושם מפקח המתארת את התושב? אם ימים התחזוקה מוגבלות? מדוע מטפלים בשירותי חירום?
כיצד מטפלים בפינוי אשפה? אם מתקנים נגישים? במקרה ש יהיה בידכם לקבל בחזרה מיחזור?

מתקנים של כביסה? שתי זמינים? בִּטָחוֹן?
לובי בניין: והיה אם היא בעצם נקי עד הסוף ומואר? בִּטָחוֹן?
כניסה ויציאה: מעלית? והיה אם מדרגות מוארות היטב? יציאות אש?
מסדרונות: נקיים ומוארים היטב?

תנאי יחידת השכרה:

והיה אם יש את סמלים בידי חרקים?
פינות אמבטיה: נקיים? אינסטלציה בסיטואציה תקין? אריחים נשמעים?
מטבח: האם הכיור תקין: כיריים? מְקָרֵר?
איחוד אוויר: תקין?
חיווט: האם מותקן מספיק שקעי חשמל? האם הצליל חיווט?
במקרה ש גלוי שמערכת החימום תקינה?
כאשר מושם אח? ברר של לא מזוהם ופועל כהלכה.
חלונות? במידה ש הנם שבורים? אם כולם נפתחים? תריסים סערה? מסכים? מנעולים?
קומות: אם הנם נקיים?
תקרות: במידה ו הן נקיות? סדוק? מוכתם במים?
קירות: והיה אם הם נקיים? למקרה הטיח נסדק? קילוף צבע?
טלפון: שקעים נוכחים? ספר דברי תורה ֹחַ?
כאשר אוורור מספיק? למקרה מתופעל מאוורר פליטה במטבח?
תאורה: האם זה מספק? למקרה גופים תקינים?
אבטחה: למקרה לדלת קיים נעילת בריח מת? שרשרת ביטחון?

מקום אחסון: כאשר זה הזמן מספיק? ארונות מטבח וחדר אמבטיה?
דבר זה רמת הרעש באזור שמסביב ליחידת ההשכרה? תְנוּעָה? שכנים?

מקור: אוניברסיטת מסצ'וסטס ביצוע נוסעים ומשאבי דיור
בזמן כל כך חיפושי הדירות שלי, הלקח חדש שלמדתי זה הזמן מסוכן ליסינג שאמר לכולם בביקורי הראשוני במתחם שמורכב כיוון "אם היית אומר לי שהינכם נקבע לחתום על אודות זכרון דברים מעכשיו, הייתי רואה לנכון בשבילך שאין הן. הסתכל קרוב מאוד. תחזור ללון ותראה אדם השכנים של העסק צועדים לקחת. מתחם לישון אחר בצורה משמעותית ממתחם ביממה. " הבנתי זו עצה מעולה. בתוך תחתום מייד. בתוך תפחד לייצר שהדירה אינן תראה קיימת מחר. בצע הנל, עשה את אותו מסלול של הנכס הנרכש של החברה שלכם וקבל את אותן התשובות אנו צריך שעות הערב אנו חותם בדבר הקו המקווקו.Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

XtGem Forum catalog