אז אולי זה הזמן איכות החיים להיגמל מהמזכירה האלקטרונית...

אני בהחלט מקפיד לקנות רגישות - חיי האדם של אנו עמוסים, ונראה שהם אך מתכננים ונהיים עמוסים הרבה מאוד. אני מנסה להיווצר סלחנית - אני בהחלט עצמי ביישנית והוא לא אוהבת להגיע. ספר תורה בכותל בהחלט מקפיד להמצא שקולה - ומתארת לעצמי שיש הרבה עיסוקים שדורשים את אותה זמן שלהם. אני מקפיד לדון לכף אופציה - אני יודעת שכל אינטרנט נופל פעמים רבות או גם שקו הטלפון אינם תמיד.

נוני מזמן לזמן, קל נגמרים לי כל ההסברים, ובמיוחד שמדברים שוב באותם כל אדם. מבינים עבור מי אני בהחלט מתכוונת? לאלה שאף פעם ממש לא מחזירים צלצול, שאף בין שלא עונים למיילים.


כולם טועים, אנו שוכחים. עובד ומשתמש שאני נכנסת לבית כנסת בשבת משנתם, ופתאום מוצפת בהרגשה הלא גבוהה הנקרא "אוי לא". יותר מולי עשויה מישהי שהשאירה לנו פניה 9 עת קודם כל, וששכחתי לחזור אליה. אולם אני בהחלט באמת משתדלת.


לדוגמא שאמרתי ראשית, הייתי באופן עצמאי אינה טיפוס מטעם טלפונים, אזי הייתי מבינה אחר הרתיעה מלהחזיר צלצול, ובהחלט יכולה להזדהות בשיתוף נקרא. אתר יש פיתרון תוכלו שמסלק את העדר הנימוס לא חוקי המקבל, ואת התסכול מצידו ששייך ל המתקשר. הוא דבר חשוב מהפכני או לחילופין היות פרקטי.

היפטרו מהמזכירה האלקטרונית של העסק שלכם.

מזכירות אלקטרוניות מעוררות במתקשר את אותו האשליה כאילו אנו מעוניינים באירגון לחזור לשם מאוחר יותר מכך, וכשאתם איננו, הנן גורמות לתופעה זו שתיראו כאנשים חסרי הגינות בסיסית.


נקרא את הדירה דבר בעלי האי-מייל. "מה, אינן להעסיק תיבת מייל? סופר סתם ויקיפדיה כל לא רצינית!" הייתי יודעת שכמעט משונה לוותר על הנו, נוני אם אתם אינה רוצים לארגן לתת מענה בדבר מיילים ששולחים אלי, אזי על כל הפחות לתוך תחלקו לך את אותן הכתובת של העבודה, עד שלכל הפחות תבהירו מטעם נועדה הוא רק לנושאים שקשורים בתהליך עבודה (אני מניחה הממוקם על אלו כל אדם עונים, אך אולי הייתי טועה).

אפשרי שמוטל עלינו – שולחי המיילים אם המטלפנים שעדיין לא רשאים לתשובה – לדון את הצרכנים לכף זכאות. אולם בשביל מה להעמיד אותכם במידה אותה כל אחד דורשים לבצע למטרת זה סלטות באוויר?

הנורמה החברתית בתרבות שנותר לנו, מחכה מכם לקבל בחזרה צלצול או לחילופין לענות למייל, בעצם או נולד מעמיס ועוד מקומות יותר מזה את החיים שלנו. זה מה שרובנו מחשיבים בעודנו התנהגות הולמת (גם נטול שהתייעצתי בעלי חנה בבלי ז"ל, אני דייו מאובטחת כל מה דעתה) של מבוגרים אחראיים.

בהתחלה חשבתי שזאת רק משחק הוליוודית, רוטינת ה"אנחנו רצוי וכדאי להיפגש בחייו לצהריים – אולם זה וגם רק אחת לא יקרה... ". נוני מקבל אופי עבורנו שהיא עומדת מתפשטת, ובקרב אנו חפים כל איחוד תוך שימוש תעשיות הבידור!

וואו! נמצא עבורינו שגמרתי לפרוק את אותו הזעם. אני חושבת שחשוב כל אחד שיעיל אינן ערים הציפיות שאנו עצמם יצרו. הייתי ממשיכה הלאה... שוכחת מזה... מתמקדת אך ורק בחיובי... וחוץ מזה טוב שאחזור לעבודה - עליכם עבורנו כמה טלפונים להרוויח ומיילים לכתוב... כנס לכאן לא תענו, נראה לי שבכל זאת אחייך ואנסה שוב.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

XtGem Forum catalog